• 15
  آوریل

  پرسش و پاسخ

  [vc_row][vc_column][vc_column_text]مشاوران ما شبانه روز آماده مشاوره به شما عزیزان می باشند.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_wp_recentcomments number="100"][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_separator][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]
  مطالعه بیشتر
 • الکتروسیس
  07
  آوریل

  مراقب افراد سود جو باشید!

  دوستان عزیز فریب افراد کلاهبردار که دستگاه تقلبی را به جای الکتروسیس در بازار عرضه میکنند را نخورید .تنها راه تشخیص اینست که وارد سایت الکتروسیس شوید و خودتان درج نمایندگی آرین کروم را ملاحظه نمایید. لینک سایت الکتروسیس :http://www.flokmakinesi.com/index.php?page=singleproduct&productid=104 با سرچ کردن elektrosis در گوگل میتوانید سایت الکتروسیس را مشاهده کرده و با شماره های دفترشان تماس بگیرید و نمایندگی آنها را در کشورمان که شرکت ما(آرین کروم) میباشد از آنها استعلام نمایید . شماره نمایندگی ایران را از آنها بخوایید و به یقیین برسید که آرین کروم تنها نماینده رسمی الکتروسیس در ایران میباشد.
  مطالعه بیشتر
 • فانتا کروم
  18
  مارس

  آرین کروم ،اولین تولید کننده دستگاه های آبکاری فانتاکروم در ایران

  آرین کروم ،اولین تولید کننده دستگاه های آبکاری فانتاکروم در ایران و تنها نماینده رسمی مخمل پاش الکتروسیس ترکیه در ایران http://www.flokmakinesi.com/index.php?page=singleproduct&productid=104 سایت شرکت الکتروسیس ☝️☝️ و درج نمایندگی آرین کروم در سایت الکتروسیس ،توسط این شرکت. همچنین با سرچ کلمه elektrosis در گوگل و مشاهده قسمت :تلفنهای تماس با شرکت الکتروسیس ،شماره ها و اعطای نمایندگی به آرین کروم را مشاهده نمایید.  
  مطالعه بیشتر
 • دستگاه آبکاری
  27
  آگوست

  توجه! مژده!

  مواد جدید آنتی اکسیدان نقره که بعد از ابکاری معجزه کرده و علاوه بر ایجاد براقیت ۱۰۰/۱۰۰ و از بین برندن ایرادهای جزیی لک ابکاری متعلق به شرکت پتر لاخ المان فقط یک بار تجربه کنید.

  شرکت آرین کروم موفق به اخذ نمایندگی از شرکت های مخمل فلوک جان و مخمل الکتروسیس گردیده لذا از این پس مخمل بصورت عمده 48000 تومان و خرده 50000 تومان عرضه میگردد. آبکاری روی مبل توسط مهندسین شرکت آرین کروم- آبکاری روی روشویی توسط مهندسین شرکت آرین کروم
  مطالعه بیشتر