فانتاکروم
آبکاری ظروف با فانتاکروم
۲۴ خرداد ۱۳۹۸
آبکاری فانتاکروم
آبکاری قاب با فانتاکروم
۲۴ خرداد ۱۳۹۸

آبکاری اشیاء تزئینی با فانتاکروم

آبکاری فانتاکروم

آبکاری فانتاکروم روی اشیاء تزئینی

فانتاکروم

آبکاری فانتاکروم روی اشیاء تزئینی

فانتاکروم ، دستگاه فانتاکروم: انجام آبکاری دکوراتیو بر روی اشیای تزئینی

اشیای تزئینی به علت استفاده مکرر و تماس فیزیکی ممکن است رنگ و ظاهر زیبای خود را از دست بدهند و دیگر قابل استفاده مجدد نباشند، به همین جهت در این زمان ها میتوانیم از دستگاه فانتاکروم استفاده کنیم تا در کم ترین زمان ممکن اشیای تزئینی خود را مجدد آبکاری کنیم و ظاهری نو و زیبا به آنها ببخشیم ، برای مثال دکورهایی که در تصویر پایین مشاهده میکنید، به علتت استفاده مکرر و شکستگی ظاهر خود را از دست داده بودند ، اما همانطور که مشاهده میکنید بعد از انجام آبکاری مجددا زیبایی خودشان را  بدست آوردند و هیچ اثری از جای چسب در اثر چسباندن تکه شکسته بر روی آنها موجود نیست.

فانتاکروم

آبکاری اشیاء تزئینی با فانتاکروم

شما نیز میتوانید با خرید یک دستگاه فانتاکروم به آبکاری اشیای تزئینی قدیمی منزل خود پردازید و ظاهری زیبا و خاص به آنها ببخشید

گروه فنی مهندسی آرین کروم از سال ۸۸ اقدام به ساخت و تولید دستگاه فانتاکروم در مدل های تک اپراتور، دو اپراتور، دستگاه فانتاکروم خانگی و کابین دار کرده است و به واسطه کیفیت بالای محصولات خود توانسته جایگاه مناسبی را در میان فعالین این صنعت بدست آورد، با توجه به اینکه برای استفاده از این دستگاه نیاز به محیط کارگاهی نیست و میشود از آن حتی در منزل هم استفاده کرد، شما هم میتوانید با خرید این دستگاه اقدام به آبکاری وسایل قدیمی خود کنید تا در کمترین زمان ظاهری زیبا بدست آورند و آماده استفاده مجدد بشوند.

ویژگی خرید دستگاه فانتاکروم از گروه مهندسی آرین کروم:

گروه فنی و مهندسی آرین کروم اولین تولید کننده دستگاه فانتاکروم با به‌روزترین استانداردها در ایران است. دستگاه تولید شده توسط آرین کروم علاوه بر ۵ سال گارانتی معتبر دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز دارد.

ارائه مشاوره قبل از خرید، آموزش رایگان افکت‌های آبکاری و پک هدیه مواد اولیه رایگان مزیت دیگر خرید از آرین کروم است به این صورت که پس از انجام مشاوره اولیه با متخصصین آرین کروم و خرید دستگاه تمامی افکت‌های آبکاری به صورت رایگان به شما آموزش داده شده و در جهت کمک به کسب و کار شما یک پک مواد اولیه نانو ۷۵ لیتری به شما هدیه داده می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید دستگاه فانتاکروم از گروه فنی و مهندسی آرین کروم می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید:

۵/۵ (۲ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس