فانتاکروم
آبکاری مانکن با فانتاکروم
۲۲ مهر ۱۳۹۸
سوپرکروم
آبکاری سوپر کروم گلدان با فانتاکروم
۲۲ مهر ۱۳۹۸

آبکاری دستگیره فلزی با فانتاکروم

دستگاه فانتاکروم

فانتاکروم روس دستگیره فلزی

فانتاکروم

فانتاکروم روی دستگیره فلزی

فانتاکروم، دستگاه فانتاکروم:انجام آبکاری بر روی دستگیره فلزی

همانطور که در مقاله فانتاکروم در صنعت خودرو گفتیم، از فانتاکروم، در صنعت تیونینگ خودرو استفاده های زیادی میشود، یکی از این زمینه های کاری آبکاری دستگیره های فلزی خودرو توسط دستگاه فانتاکروم است، دستگیره های ماشین یکی از پرتماس ترین اقلام خودرو است و ممکن است بعد از مدتی به علت استفاده مکرر ظاهر و زیبایی خودش را از دست بدهد، حتی ممکن است شما تصمیم بگیرید تا به دستگیره های ماشین خود ظاهری متفاوت ببخشید، در این زمان شما میتوانید به کمک فانتاکروم دستگیره های ماشین خود را به راحتی در کوتاه ترین زمان ممکن در طرح و رنگ مورد نظرتان آبکاری کنید، دستگیره هایی که در تصویر زیر مشاهده میکنید، همگی به کمک دستگاه فانتاکروم و به بهترین صورت ممکن آبکاری شده اند.

فانتاکروم

آبکاری دستگیره فلزی توسط فانتاکروم

فانتاکروم به واسطه ویژگی های منحصر به فرد خود از جمله وزن کم و عدم نیاز به محیط کارگاهی توانسته جایگاه ویژه ای در میان فعالین در زمینه تیونینگ خودرو پیدا کند، چرا که این امکان را به ما میدهد تا بتوانیم تمامی قطعات کوچک و بزرگ خودرو را به سادگی در کوتاه ترین مدت زمان در طرح و رنگ کورد نظرمان آبکاری کنیم، برای انجام آبکاری با این دستگاه هیچ حد و مرزی وجود ندارد و به کمک این دستگاه میتوانیم تمامی قظعات ماشین چه کوچک و چه بزرگ را به سادگی و در کوتاه ترین مدت زمان آبکاری کنیم و دیگر نیازی به تجهیزات پیچیده کارگاهی نمی باشد.

حتما مطالعه کنید: فانتاکروم در صنعت خودرو

گروه فنی مهندسی آرین کروم از سال ۸۸ اقدام به ساخت و تولید دستگاه فانتاکروم در مدل های تک اپراتور، دو اپراتور، دستگاه فانتاکروم خانگی و کابین دار کرده است و به واسطه کیفیت بالای محصولات خود توانسته جایگاه مناسبی را در میان فعالین این صنعت بدست آورد، با توجه به اینکه برای استفاده از این دستگاه نیاز به محیط کارگاهی نیست و میشود از آن حتی در منزل هم استفاده کرد، شما هم میتوانید با خرید این دستگاه اقدام به آبکاری وسایل قدیمی خود کنید تا در کمترین زمان ظاهری زیبا بدست آورند و آماده استفاده مجدد بشوند.

ویژگی خرید دستگاه فانتاکروم از گروه مهندسی آرین کروم:

گروه فنی و مهندسی آرین کروم اولین تولید کننده دستگاه فانتاکروم با به‌روزترین استانداردها در ایران است. دستگاه تولید شده توسط آرین کروم علاوه بر ۵ سال گارانتی معتبر دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز دارد.

ارائه مشاوره قبل از خرید، آموزش رایگان افکت‌های آبکاری و پک هدیه مواد اولیه رایگان مزیت دیگر خرید از آرین کروم است به این صورت که پس از انجام مشاوره اولیه با متخصصین آرین کروم و خرید دستگاه تمامی افکت‌های آبکاری به صورت رایگان به شما آموزش داده شده و در جهت کمک به کسب و کار شما یک پک مواد اولیه نانو ۷۵ لیتری به شما هدیه داده می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید دستگاه فانتاکروم از گروه فنی و مهندسی آرین کروم می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید:

۵/۵ (۱ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس