فانتاکروم
آبکاری دستگیره کابینت با فانتاکروم
۵ آذر ۱۳۹۸
فانتاکروم
آبکاری قندان با فانتاکروم
۵ آذر ۱۳۹۸

آبکاری شکلات خوری با فانتاکروم

فانتاکروم
فانتاکروم

آبکاری شکلات خوری با فانتاکروم

فانتاکروم، دستگاه فانتاکروم: انجام آبکاری بر روی شکلات خوری

فانتاکروم، انقلابی در صنعت آبکاری به وجود آورده است، چرا که علاوه بر مزایای بی شماری که دارد، محدودیت های روش های سنتی آبکاری را ندارد، که در مقاله مزایای فانتاکروم نسبت به روش‌ های سنتی آبکاری مفصلا در این رابطه صحبت کرده ایم و در این مقاله تنها اشاره کوچکی به مزایای فانتاکروم نسبت به روش های سنتی آبکاری میکنیم.

یکی از مهمترین و اصلی ترین مزایای فانتاکروم، عدم نیاز به محیط کارگاهی برای آبکاری و عدم محدودیت برای اندازه جسم مورد نظر برای آبکاری می باشد، از دیگر مزایای این دستگاه خارق العاده این است که به کمک این دستگاه میتوانیم تمامی اجسام را در طیف های رنگی گوناگون آبکاری کنیم.

یکی از کاربردهای این دستگاه، آبکاری اشیاء تزئینی می باشد، یکی از این اشیاء تزئینی شکلات خوری میباشد.

به کمک دستگاه فانتاکروم، میتوانید شکلات خوری خودتان را در طرح ها و رنگ های مختلف، به بهترین صورت ممکن آبکاری کنید و کیفیت پذیرایی خودتان را ارتقا دهید، شکلات خوری هایی که در تصویر زیر مشاهده میکنید به کمک این دستگاه به بهترین صورت ممکن آبکاری شده اند.

فانتاکروم

آبکاری شکلات خوری با دستگاه فانتاکروم

گروه فنی مهندسی آرین کروم از سال ۸۸ اقدام به ساخت و تولید دستگاه فانتاکروم در مدل های تک اپراتور، دو اپراتور، دستگاه فانتاکروم خانگی و کابین دار کرده است و به واسطه کیفیت بالای محصولات خود توانسته جایگاه مناسبی را در میان فعالین این صنعت بدست آورد، با توجه به اینکه برای استفاده از دستگاه فانتاکروم نیاز به محیط کارگاهی نیست و میشود از آن حتی در منزل هم استفاده کرد، شما هم میتوانید با خرید دستگاه فانتاکروم اقدام به آبکاری وسایل قدیمی خود کنید تا در کمترین زمان ظاهری زیبا بدست آورند و آماده استفاده مجدد بشوند

ویژگی خرید دستگاه فانتاکروم از گروه مهندسی آرین کروم:

گروه فنی و مهندسی آرین کروم اولین تولید کننده دستگاه فانتاکروم با به‌روزترین استانداردها در ایران است. دستگاه تولید شده توسط آرین کروم علاوه بر ۵ سال گارانتی معتبر دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز دارد.

ارائه مشاوره قبل از خرید، آموزش رایگان افکت‌های آبکاری و پک هدیه مواد اولیه رایگان مزیت دیگر خرید از آرین کروم است به این صورت که پس از انجام مشاوره اولیه با متخصصین آرین کروم و خرید دستگاه تمامی افکت‌های آبکاری به صورت رایگان به شما آموزش داده شده و در جهت کمک به کسب و کار شما یک پک مواد اولیه نانو ۷۵ لیتری به شما هدیه داده می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید دستگاه فانتاکروم از گروه فنی و مهندسی آرین کروم می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید:

۵/۵ (۲ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس