فانتاکروم
آبکاری میز با فانتاکروم
۲۰ تیر ۱۳۹۸
دستگاه فانتاکروم
آبکاری میز عسلی با فانتاکروم
۲۰ تیر ۱۳۹۸

آبکاری کلاه با فانتاکروم

دستگاه فانتاکروم

فانتاکروم روی کلاه

فانتاکروم

آبکاری فانتاکروم روی کلاه

فانتاکروم، دستگاه فانتاکروم:انجام آبکاری برروی کلاه

همانطور که در مقالات قبل گفتیم، به کمک دستگاه فانتاکروم میتوانیم تمامی اجسام را بدون محدودیت آبکاری کروم کنیم، یکی از اجسامی که میتوانیم آن را با فانتاکروم آبکاری کنیم و ظاهری زیبا و خاص به آن ببخشیم کلاه است!

بله، کلاه! تقریبا تمامی ما در طول روز از کلاه ها مختلف استفاده میکنیم، برخی از کلاه ایمنی برای موتور سواری استفاده میکنن و برخی از کلاه های ایمنی برای کار در محیط های کارگاهی استفاده میکنند، به کمک دستگاه فانتاکروم میتوانیم در مدت چند دقیقه کلاه های خودمان را آبکاری کنیم و ظاهری زیبا به آنها ببخشیم، ویژگی دیگری که آبکاری فانتاکروم دارد این است که جسم آبکاری شده را در برابر شرایط محیطی و آب و هوایی و ضربه خوردگی نیز مقاوم میکند

بطور مثال کلاه های که در تصویر پایین مشاهده میکنید به کمک دستگاه فانتاکروم خانگی به بهترین صورت آبکاری شده اند

فانتاکروم

آبکاری کلاه با فانتاکروم

گروه فنی مهندسی آرین کروم از سال ۸۸ اقدام به ساخت و تولید دستگاه فانتاکروم در مدل های تک اپراتور، دو اپراتور، خانگی و کابین دار کرده است و به واسطه کیفیت بالای محصولات خود توانسته جایگاه مناسبی را در میان فعالین این صنعت بدست آورد، با توجه به اینکه برای استفاده از دستگاه فانتاکروم نیاز به محیط کارگاهی نیست و میشود از آن حتی در منزل هم استفاده کرد، شما هم میتوانید با خرید دستگاه فانتاکروم اقدام به آبکاری وسایل قدیمی خود کنید تا در کمترین زمان ظاهری زیبا بدست آورند و آماده استفاده مجدد بشوند

ویژگی خرید دستگاه فانتاکروم از گروه مهندسی آرین کروم:

گروه فنی و مهندسی آرین کروم اولین تولید کننده دستگاه فانتاکروم با به‌روزترین استانداردها در ایران است. دستگاه تولید شده توسط آرین کروم علاوه بر ۵ سال گارانتی معتبر دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز دارد.

ارائه مشاوره قبل از خرید، آموزش رایگان افکت‌های آبکاری و پک هدیه مواد اولیه رایگان مزیت دیگر خرید از آرین کروم است به این صورت که پس از انجام مشاوره اولیه با متخصصین آرین کروم و خرید دستگاه تمامی افکت‌های آبکاری به صورت رایگان به شما آموزش داده شده و در جهت کمک به کسب و کار شما یک پک مواد اولیه نانو ۷۵ لیتری به شما هدیه داده می‌شود.

مشاوره رایگان قبل از خرید

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید دستگاه فانتاکروم از گروه فنی و مهندسی آرین کروم می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید:

۵/۵ (۲ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس