طریقه شناخت نانو نقره و نیترات
آذر ۱۵, ۱۳۹۷

فانتاکروم در صنعت خودرو

انسان ها از دیرباز نیازمند وسیله نقلیه بودند و بر حسب نیاز به انواع چهارپایان و درشکه و دیگر وسایل روی آوردند. این وسایل با رشد عقلی انسان ، آرام آرام پیش رفت کرده و انسان با توانایی های خود اقدام به ساخت وسایل نقلیه نموده است. بنا به نیاز زیبایی یک وسیله خوب، انواع رنگها بر روی خودروها انجام پذیرفت تا اینکه سیستم جدید فانتاکروم ( فانتا کروم) و آبکاری ، کروم، نقره و سیستم های دیگری مثل مخمل پاش، دستگاه مخمل پاش و هیدروگرافیک و فیلم های هیدروگرافیک پا به عرصه این صنعت گذاشت.

به یاری خداوند متعال شرکت آرین کروم توانست این صنعت آبکاری پاششی که معروف به فانتاکروم(fantachrome) می باشد در صنعت خودرو سازی وارد کشود کند و با ارائه دستگاه های هیدروگرافیک یا واتر ترسفر به هموطنان عزیز و ارائه خدمات عالی در ایران و کشورهای همسایه ترکیه و نمایندگی در کشور گرجستان، در این صنعت حرف اول را بزند.

slider1-porsche-1600x640

این صنعت برای آبکاری و مخمل کاری و هیدروگرافیک روی تمامی اجسام از جمله سنگ، سیمان، گچ، آجر، آهن، و هر نوع فلز دیگر، پی وی سی، پی وی دی، و تمام انواع پلاستیک ها و … با آبکاری روی خودرو تحولی جدید در صنعت خودرو ایجاد گردید. آبکاری فانتاکروم بر روی خودرو و موتور سیکلت و دیگر اجسام متحرک در کشورهای اروپایی مرسوم و مورد استفاده می باشد. شرکت آرین کروم وارد کننده افکت های مختلف بر روی آبکاری و دیگر اجسام می باشد که برخی از آنها عبارتند از:

آنتیک:

به معنای دیرینه، عتیقه، کهنه و کهنه کاری که یکی از افکت های بسیار زیبا در صنعت فانتاکروم یا کروم پاششی یا نقره کاری می باشد که جلوه بسیار زیبایی به کار می دهد. شرکت آرین کروم مدل های مختلفی از آن را به مشتریان عزیز و خانواده محترم آرین کروم ارائه می دهد.

افکت های هفت رنگ:

این افکت توسط مهندسین شرکت آرین کروم اجرا و مواد اولیه آن متعلق به شرکت پترلاک(پترلاخ) آلمان می باشد. که بعد از اجرا، نمای بسیار زیبایی به کار می دهد.

افکت ترکیبی کروم ( فانتاکروم) و مخمل و اکلیل:

این افکت توسط مهندسین شرکت آرین کروم به تمامی مشتریانی که از شرکت ما خرید می کنند آموزش داده می شود و توسط دستگاه های فانتاکروم و دستگاه های الکتروسیس که متعلق به شرکت بزرگ الکتروسیس که اصلیت آلمانی دارد و در ترکیه مونتاژ می گردد، انجام می پذیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *