فانتاکروم
کسب و کار با فانتاکروم
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
فانتاکروم
رنگ و افکت‌های فانتاکروم
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

کاربرد فانتاکروم

فانتاکروم

موارد استفاده از فانتاکروم

دستگاه فانتاکروم

موارد استفاده از فانتاکروم

فانتاکروم ، دستگاه فانتاکروم : از فانتاکروم برای آبکاری در بسیار از صنایع و حرفه‌ها استفاده می‌شود، در مقاله فانتاکروم در صنعت خودرو، کاربرد فانتاکروم  در یکی از صنایع مهم دنیا را بررسی کردیم، ولی این تنها کاربرد فانتاکروم نیست بلکه تنها یکی از کاربردهای آن به حساب می‌اید. در این مقاله به کاربرد های بیشتری از دستگاه فانتاکروم اشاره می‌کنیم.

حتما مطالعه کنید: فانتاکروم در صنعت خودرو

تیونینگ و اسپورتینگ خودرو :

یکی از موارد استفاده از فانتاکروم که متقاضیان زیادی دارد تیونینگ و اسپورتینگ خودرو است. تیونینگ در حقیقت تغییر ظاهر، تقویت موتور و مشخصات فنی یا ایجاد تغییرات مهم در سایر بخش‌های خودرو است، به گونه‌ای که در پایان کار خودروی مورد نظر به خودروی جدیدی تبدیل می‌شود. از دستگاه فانتاکروم برای رنگ بدنه، فرمان و رینگ و قطعاتی درونی خودرو می‌توان بهره برد.

فانتاکروم

فانتاکروم در تیونینگ خودرو

معماری داخلی :

یکی دیگر از موارد استفاده از فانتاکروم، معماری و دکوراسیون داخلی است. در معماری داخلی از تایل‌های آسفالتی یا انواع پانل‌های گچی و چوبی استفاده می‌شود که می‌شود قبل از نصب این تایل و پانل‌ها با روش‌های ویژه ای در طرح و رنگ‌های مختلف و متفاوتی با استفاده از دستگاه فانتاکروم آبکاری کرد و به رنگ مورد نظر طراح رسید.

کاربرد فانتاکروم

فانتاکروم در معماری

ظروف تزئینی :

از دیگر کاربردهای فانتاکروم لعاب دادن به ظروف شیشه‌ای است. رنگ کردن ظروف تزئینی و شیشه ای باعت زیباتر شده این ظروف می‌شود و جلوه‌ای خاص به دیزان ظروف می‌دهد. شما با کمک رنگ‌های و افکت‌های فانتاکروم می‌توانید ظروف مختلف با هر جنسی مانند سفال، شیشه، گچ و … را آبکاری کنید و حتی ظروف قدیمی و بی ارزشتان به ظروف تزئینی و با ارزش مبدل کنید.

فانتاکروم

فانتاکروم در ظروف تزئینی

مجسمه سازی :

آبکاری با فانتاکروم از روش‌های است که میتوان با آن به مجسمه‌های تزئینی جلوه‌ای منحصر به فرد و خاص بخشید. با این روش می‌شود به مجسمه و اشیاء تزئینی جلوه‌ فلزات با ارزشی مانند طلا، نقره و مس و برنز داد که با این روش مجسمه بسیار زیبا و با ارزش جلوه می‌کند.

کاربرد فانتاکروم

فانتاکروم در مجسمه سازی

ویژگی خرید دستگاه فانتاکروم از گروه مهندسی آرین کروم

گروه فنی و مهندسی آرین کروم اولین تولید کننده دستگاه فانتاکروم با به‌روزترین استانداردها در ایران است. دستگاه تولید شده توسط آرین کروم علاوه بر ۵ سال گارانتی معتبر دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز دارد.

ارائه مشاوره قبل از خرید، آموزش رایگان افکت‌های آبکاری و پک هدیه مواد اولیه رایگان مزیت دیگر خرید از آرین کروم است به این صورت که پس از انجام مشاوره اولیه با متخصصین آرین کروم و خرید دستگاه تمامی افکت‌های آبکاری به صورت رایگان به شما آموزش داده شده و در جهت کمک به کسب و کار شما یک پک مواد اولیه نانو ۷۵ لیتری به شما هدیه داده می‌شود.

 

پاسخ به سوالات متداول در مورد فانتاکروم

۱در آبکاری مجسمه‌ها فقط می‌‎توان از رنگ نقره و مس و طلا استفاده کرد؟
خیر، خیر هیچ محدودیتی برای استفاده از رنگ دلخواه نداردید.

۲در آبکاری ظروف تزئینی جنس یا اندازه مهم است به عنوان مثال ظروفی با جنس پلاستیک هم می‌شود آبکاری کرد؟
بله، در زمینه جنس متریال هیچ محدودیتی وجود ندارد.

۳بدنه خودرو بعد از آبکاری مقاوت خود را از دست نمی‌دهد؟
خیر، رنگ‌های فانتاکروم در برابر خوردگی مقاوم و ضد ضربه هستند.

 

مشاوره رایگان قبل از خرید

جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه خرید دستگاه فانتاکروم از گروه فنی و مهندسی آرین کروم می‌توانید با شماره‌های زیر تماس حاصل نمایید:

۵/۵ (۲ نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس